321
Produkti WinLats WinLats priekšrocības

WinLats priekšrocības

Tad kāpēc vajadzīgs WinLats?


Ja Jūs rakstiet tekstus tikai MS Word vai MS Excel programmās, varbūt Jums WinLats nav nepieciešams. Šīs programmas ir pielāgotas latviešu rakstzīmju ievadīšanai izmantojot Windows oriģinālo tastatūras dzini (labo "Alt" taustiņu, diakritizēto simbolu ievadīšanai).

Problēmas sākas, ja Jums jāraksta latviski MS–DOS vides programmās vai Adobe Illustrator, PageMaker, PhotoShop, CorelDRAW u.c. Windows programmās.

Tajās Jūs nevarēsiet ievadīt no latīņu alfabēta atšķirīgos latviešu burtus, jo daudzas taustiņu kombinācijas ar taustiņu Alt jau tiek izmantotas lietojumprogrammu komandām . Šeit tad arī noder WinLats, kas ieinstalē universālus, dažādām lietotāju gaumēm un prasībām, tastatūras izkārtojumus, ko saprot visas Windows lietojumprogrammas.

Bieži rodas nepieciešamība pārnest uz Word, Excel vai citām Windows lietojumprogrammām MS-DOS tekstus vai datu bāzes. WinLats nodrošina latviešu tekstu automātisku konvertāciju. Tas ievērojami atvieglo darbu grāmatvežiem, jo daudzas grāmatvedības programmas vēl joprojām ir DOS vidē, bet ir vēlēšanās datus pārnest uz Excel vai 1-2-3 tabulām un diagrammām.


Bieži apmainoties ar failiem, rodas problēmas ar šajos failos izmantotajām fontu kodu tabulām vai fontiem - burti uz jūsu datora ekrāna nemaz nelīdzinās latviešu vai kirilikas burtiem... kaut kādi kvadrātiņi, ķeburi vai citi simboli... Ko darīt? WinLats piedāvā kodu tabulas konvertēšanas makro komandas gan Word gan Excel lietojumprogrammām. Daži peles klikšķi un teksta saturs ir atkal salasāms un labojams!

WinLats satur arī vēl citus papildinājumus, piem., Latvijas Republikas svinamdienu un vārda dienu kalendārus. Jūsu draugs vai draudzene ieteica kādu citu Windows "latviskošanas" pakotni? Nu ko, izvēle Jūsu rokās – pamēģiniet! ... mūsu ieteikums – labāk neriskēt un izvēlēties izplatītu, ērtu, drošu un pārbaudītu pakotni, kas noder visām Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 gan 32-bitu gan 64-bitu versijām – WinLats! Piedevām WinLats pakotne arī ir vislētākā. Ne mazsvarīgs faktors...